Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni

İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

İş Güvenliği 22 Şubat 2017 - 4:18 1062 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” başlıkları altında bu yıl 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya fuarı, 16 Mart’ta kapılarını açıyor.

Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen organizasyonda, özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler bir arada sergileniyor. Bir dizi etkinliğe ve zengin içerikli konferans programına da ev sahipliği yapan İSG Avrasya 2017, yine REW İstanbul Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Network ağlarını genişletmek isteyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı sağlayan İSG Avrasya’da fuar ziyaretçileri sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, rakip analizi ve fiyat alternatiflerini değerlendirme fırsatı buluyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarda, başta inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri olmak üzere, çok tehlikeli sınıfta yer alan sektörlerden az tehlikeli sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bir arada sunuluyor.

Güncel İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı

İSG Avrasya 2017, sektör firmalarını yine çatısı altında buluşturuyor…


İlk kez 2015 yılında organize edilen İSG Avrasya, kısa sürede sektörün en önemli ticaret fuarlarından birisi halini aldı. 2017 buluşmasına katılan firmalardan Alptek, iş sağlığı ve güvenliğinin önemini vurgulamak ve konuyla ilgili teknolojileri takip etmek için önemli organizasyon olarak gördüğü fuarda Asecos marka yangına dayanıklı saklama dolaplarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

İSG Avrasya’yı eski müşterileriyle yeniden bir araya gelme ve yeni müşterilerle tanışma fırsatı yaratan bir platform olarak nitelendiren Fırtına OSGB ise ilk kez yer aldığı fuarda danışmanlık ve eğitim hizmetlerini tanıtacak.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen fuara katılım ve online davetiye için isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci ; AİBÜ Fizik, ODTÜ BM/CE İş Zekası Uzmanı, Y. İGU, Genç Girişimci, TOplum Gönüllüsü, Creatif Direktör, Düzenli Tüketici, Kapsül Mimarı, KOBİ Koçu, Bilgi İşçisi az yazar çok konuşur herşeye rağmen Fizikçi!

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İSG Saha Uygulama Rehberi

Günümüzde, ülkemiz ve dünya genelinde, gerek iş kazaları ve gerekse de meslek hastalıkları ardında çok acı ...

Çocuk İşçi Sayısı 2 Milyona Yaklaştı

Türkiye’nin yıllardır kanayan yarası haline gelen çocuk işçi sorunu yıllar geçmesine rağmen hala ciddiyetin...

2014-2015 İSG SINAVLARI YENİDEN DEĞERLENDİRİLDİ

24 MAYIS 2014 VE 23 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE YAPILAN 2014-İSG MAYIS DÖNEMİ VE 2015-İSG MAYIS DÖNEMİ ...

2017 İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı BAŞVURU

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. Dönem Sınavı, 

BU MAKALEYE YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

BU YAZIYA YORUM YAP