İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

İş Güvenliği 22 Şubat 2017 - 4:18 1218 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” başlıkları altında bu yıl 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya fuarı, 16 Mart’ta kapılarını açıyor.

Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen organizasyonda, özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler bir arada sergileniyor. Bir dizi etkinliğe ve zengin içerikli konferans programına da ev sahipliği yapan İSG Avrasya 2017, yine REW İstanbul Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Network ağlarını genişletmek isteyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı sağlayan İSG Avrasya’da fuar ziyaretçileri sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, rakip analizi ve fiyat alternatiflerini değerlendirme fırsatı buluyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarda, başta inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri olmak üzere, çok tehlikeli sınıfta yer alan sektörlerden az tehlikeli sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bir arada sunuluyor.

Güncel İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı

İSG Avrasya 2017, sektör firmalarını yine çatısı altında buluşturuyor…


İlk kez 2015 yılında organize edilen İSG Avrasya, kısa sürede sektörün en önemli ticaret fuarlarından birisi halini aldı. 2017 buluşmasına katılan firmalardan Alptek, iş sağlığı ve güvenliğinin önemini vurgulamak ve konuyla ilgili teknolojileri takip etmek için önemli organizasyon olarak gördüğü fuarda Asecos marka yangına dayanıklı saklama dolaplarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

İSG Avrasya’yı eski müşterileriyle yeniden bir araya gelme ve yeni müşterilerle tanışma fırsatı yaratan bir platform olarak nitelendiren Fırtına OSGB ise ilk kez yer aldığı fuarda danışmanlık ve eğitim hizmetlerini tanıtacak.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen fuara katılım ve online davetiye için isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sektörel Risk Değerlendirmesi Örnekleri

Sektörel Risk Değerlendirmesi Örnekleri özellikle yen...

IX. Ulusal İSİG Kongre ve Sergisi

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSİG) ...

İSG Aralık 2017 Sınav Başvuruları Başladı

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının (

#ioshsc2017 1. Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği Kongresi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü tarafından bu sene ilki düzenlenecek olan ...

BU MAKALEYE YORUM YAP