HAYATIM SATIŞ

Kişisel Gelişim 13 Ekim 2017 - 16:00 170 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
HAYATIM SATIŞ

Sürekli öğrenme, öğrendiğini aktarma ve bilgisini paylaşma tutkunlarını bir araya getirme amacıyla yola çıkan PADEFİ ,Erdinç Kutal ‘ın “HAYATIM SATIŞ” bilgi paylaşımı etkinliği ile bizlerle.

Eğer insanlara fikirlerinizi etkileyici bir biçimde sunabiliyor ve onların da sizinle aynı doğrultuda düşünebilmelerini sağlayabiliyorsanız, onlar ile yaşamış olduğunuz deneyimin manasını “ikna” sözcüğü karşılamaya yetmez. Bu, karşınızdaki kişi ya da toplulukta güven yarattığınız, sizinkine paralel bir vizyon açtığınız, karşınızdakinin fikre olan algısını değiştirdiğiniz hatta biraz daha ileri gidecek olursak; zihin yapısını değiştirdiğiniz anlamlarına da gelir. Kısaca fikrinizi satmak diyelim…

Bunların hepsi için istatistikler kullanabilir, demolar yapabilir, referanslar gösterebilir, sosyal mecralarda etkin olabilir, imajınız ve akılda kalıcılığınız için yatırım yapabilir, etkileyici görseller gösterebilir hatta biraz da indirim vb bir taviz verebilirsiniz. Ya da hikayeler anlatırsınız.. Size ait ve karşınızdaki kişi ya da gruba benzeyen deneyim hikayeleri… Çünkü hikayeler samimi, akılda kalıcı ve duyguları harekete geçirici birer anahtardır. Çünkü hayat en güzel hikayeler ile anlatılır, anlaşılır…

Bu etkinlikde; farklı sektörlerde deneyimlenen satış-yönetim-insan ilişkileri hikayelerini dinleyecek. Her hikaye ile Satış Beceriniz ve yaşamınızın farklı alanları için bir ışık bulacaksınız. Bununla birlikte bir çok yetkinliğinizi geliştirmek için daha önce duymadığınız bazı teknikler keşfedecek ve deneyimleyeceksiniz.

Eğitime kimler katılmalı?
Kendi satış hikayesini yaratmak isteyen, gönlü satışta olan herkes.

 

Eğitimin odak noktaları nelerdir?

Sürdürülebilir Müşteri Deneyimi, Müşteri Bağlılığı, ikna, iletişim, satış, girişimcilik, satış becerileri, müşteri, hedef

 

Eğitim Süresi : 3 Saat

Eğitim Yeri : Habita Coworking – Yeşilce Mahallesi Ulubaş Cad No:23 Kat:2 34418 KAĞITHANE / İstanbul

HAYATIM SATIŞ

HAYATIM SATIŞ


Eğitim Program;

 • Erdo’nun Hikayesi (Satmanın Değiştirebildikleri)
 • AXA Hikayesi – Bilgi ve Güven Çarpanları
 • Çaresizseniz Nasıl Çare Siz Olacaksınız?
 • Çocuğa Satmak mı? 
 • Fikrini Satmak
 • Hatalı Satış
 • Performansı Satmak
 • Bilginin Satış Değeri
 • Etik Satmakla Başlar
 • Sonuçları Satmak
 • Harika Fikri Satamamak

ERDİNÇ KUTAL KİMDİR?

1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı.

Meslek hayatına 1990 yılında Yapı ve Kredi Bankasında Bireysel Bankacılık Satış ile başlayan Kutal, 1996 yılında Gökçetur A.Ş de Uluslararası Devremülk satışı, 1999 yılında Ceylanlar A.Ş de Halkla İlişkiler Yöneticiliği, 2001 yılında Axa Oyak Sigorta’da Acenteler Satış, 2005 yılından itibaren Denizbank’ta Bireysel ve İşletme Bankacılığı satış, satış network yöneticilikleri ve eğitmenlik görevlerini Bölge ve Genel Müdürlük Yöneticilikleri düzeyinde yaptı.

Denizbank bünyesinde geçirdiği son yılını ise Deniz Akademi Eğitim Bölüm Yöneticisi olarak tamamladı.
2011 yılında Eğitim ve Danışmanlık alanında çalışmalar yapmaya başlayan Kutal, ilk görevinde Timur Gayrimenkul / NEF bünyesinde Satış, Pazarlama ve Reklamdan sorumlu Danışman-GMY olarak çalıştı

ABT Training Yönetici Ortağı ve OHBE Danışmanlık Yönetici Ortağı olarak çalışma hayatını İstanbul’da sürdüren Kutal; Satış, Satış Yönetimi, Liderlik ve Motivasyon alanlarında konuşmacı ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Erdinç Kutal – “Hayatım Satış” etkinliği için biletler biletix’de http://www.biletix.com/etkinlik/U2P02/TURKIYE/tr

Etkinlik sacebook sayfasına buradan erişebilirsiniz.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öğrenmekten asla vazgeçmeyin!

Öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Eski yıllarda öğrenmek için sınıflara, okullara ihtiyaç vark...

Deneyimsiz Eleman Aranıyor

Deneyimsiz Eleman Aranıyor. Evet yanlış duymadınız "

İş mi arıyorsunuz? Deneyiminizi değil yeteneğinizi öne çıkarın

İş mi arıyorsunuz? Deneyiminizi değil yeteneğinizi öne çıkarın.

Görevleri Önceliklendirme ve Başkalarını Yetkilendirme

Görevleri önceliklendirme ve başkalarını yetkilendirme

BU MAKALEYE YORUM YAP