Başarılı Olmak Bir Tercihtir

Etkinlik Ajandası 21 Eylül 2017 - 23:31 740 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
Başarılı Olmak Bir Tercihtir

Sürekli öğrenme, öğrendiğini aktarma ve bilgisini paylaşma tutkunlarını bir araya getirme amacıyla yola çıkan PADEFİ, Burak Eşkinat ‘ın “BAŞARILI OLMAK BİR TERCİHTİR” bilgi paylaşımı etkinliği ile karşınızda …

Kendisini uslanmaz bir “Lifetime Learner” olmanın mutluluğunu yaşadığını her fırsatta dile getiren, Eşkinat, 2001 yılından itibaren eğitim ve danışmanlık alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Çağımızda zaman her zamankinden daha kıymetli. Daha kısa süre içinde; çabuk ve daha etkili sonuçlara ulaşmak istiyoruz. Sürekli koşturma içinde olduğumuz iş ve özel hayatımızda; başarma duygusu hep yanıbaşımızda zaman zaman bizi sonu olmayan bir yolda çabalıyormuş hissine sokuyor.

Bu etkinlikte; içinizdeki gücün farkına vararak, onu nasıl daha etkin yönetebileceğinizi öğrenirken aynı zamanda yalnız olmadığınızı da farklı başarı / başarısızlık hikayelerini dinleyerek deneyimleyeceksiniz.

Eğitime kimler katılmalı?

Kendi potansiyelini açığa çıkarmak, iç dünyasını zenginleştirmek, iç motivasyonunu yükseltmek ve farkındalıklarını geliştirmek isteyen herkes.

Eğitimin odak noktaları nelerdir?

Başarı, Azim, Motivasyon, performans, Gelişim, Tutku, Farkındalık, Ekip, Kendine Liderlik, Potansiyel, Ben, Yetenek

Eğitim Süresi : 3 Saat

Eğitim Yeri : Habita Coworking – Yeşilce Mahallesi Ulubaş Cad No:23 Kat:2 34418 KAĞITHANE / İstanbul


Burak Eşkinat – Başarılı Olmak Bir Tercihtir

Eğitim Program;

 • Kazanan Mentalitesi nedir?
 • Kendi Akışını Bulmak
 • Tutkulu Performans –Gönlünü İşe Katmak
 • Hayalinizdeki Resmi Çizdiniz mi?
 • Nosce TeIpsum –Kendini Bil!
 • Bazı İnsanlar Neden Daha Başarılı Olurlar?
 • Kıvılcımı Ateşe Dönüştürmek -Potansiyelden Performansa
 • Konfor alanınızdan Hala Sıkılmadınız mı?
 • Sürekli Gelişim ve Öğrenmeyi Öğrenmek
 • Yetenek Kazanmak İçin Yeterli midir?
 • Umursama –Azim –Pes Etmeme Kimliği
 • İç-Dış Motivasyon ve Başarı İlişkisi
 • Zorluklara Rağmen Başaranlar

ÜMİTSİZLİĞE KAPILDIĞINIZDA NASIL TEKRAR MOTİVE OLUNUR

ÜMİTSİZLİĞE KAPILDIĞINIZDA NASIL TEKRAR MOTİVE OLUNUR

 

BURAK EŞKİNAT KİMDİR?

1970 İstanbul doğumlu olan Burak Eşkinat, Sankt Georg Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra eğitimine Viyana Ekonomi Üniversitesinde devam etmiştir.

Turizm sektöründe yöneticilik yaptığı yıllardan sonra 2001 yılından bu yana kendi şirketinde Türkiye’nin önde gelen pek çok firmasına Deneyimsel Pazarlama alanında projelere imza atan Eşkinat, 2007 yılında kurucu ortağı olduğu Proxima Eğitim veYönetim Danışmanlığı firması ile danışmanlık hayatına başlamıştır.2011 yılında kendi şirketini kurarak eğitim ve danışmanlık çalışmalarını sürdürüyor.

Eğitimlerinde klasik sınıf eğitimler formatından uzak durmaya özen göstererek “Yaşayarak Öğrenme” prensiplerine inanan Burak Eşkinat, interaktif ve yaratıcı çalışmalar, rol oyunları, vaka çalışmaları, simulasyonlar ve özellikle Cine‐Study (film çalışmaları) yöntemlerini eğitimlerinde sıklıkla kullanmaktadır

En büyük hobisi olarak “Konfor Alanını” genişletmeyi gösterir ve uslanmaz bir “Lifetime Learner” olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

20 yıla yakın süre boyunca lisanslı sporculuk yapan Eşkinat, 2006 yılından beri voleybol antrenörlüğü lisansına sahiptir.

Çalıştığı şirketler arasında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Coca Cola, Turkcell, Türk Telekom Grubu, Vodafone, Mercedes, Fiat,Shell, Xerox, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Teb, Denizbank, Finansbank, Eczacıbaşı, Yıldız Holding, Eti, Anadolu Efes,Sütaş, Erdemir, Sap, Kvk, Genpa, Pfizer, Abdi İbrahim, Acıbadem,Mey İçki, Glaxo SK, Turkcell Global Bilgi, Boyner, Medical Park,Anadolu Sigorta, Allianz, Eureko, Avivasa, Vaillant, Koçtaş, Mc Donald’s, Domino’s Pizza, Dr.Oetker ve Demirdöküm sayılabilir.

Burak Eşkinat – “Başarılı Olmak Bir Tercihtir” etkinliği için biletler biletix’de http://www.biletix.com/etkinlik/U2P01/ISTANBUL/tr

Etkinlik sacebook sayfasına buradan erişebilirsiniz.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öğrenmekten asla vazgeçmeyin!

Öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Eski yıllarda öğrenmek için sınıflara, okullara ihtiyaç vark...

Deneyimsiz Eleman Aranıyor

Deneyimsiz Eleman Aranıyor. Evet yanlış duymadınız "

İş mi arıyorsunuz? Deneyiminizi değil yeteneğinizi öne çıkarın

İş mi arıyorsunuz? Deneyiminizi değil yeteneğinizi öne çıkarın.

Görevleri Önceliklendirme ve Başkalarını Yetkilendirme

Görevleri önceliklendirme ve başkalarını yetkilendirme

BU MAKALEYE YORUM YAP