Yılın Girişimleri 2016

Girişimcilik 10 Ocak 2017 - 18:18 780 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
Yılın Girişimleri 2016

Webrazzi Ödülleri 2016 Sonuçları açıklandı. 15 Ana Kategori de yapılan oylama sonuçlarına göre her kategoriden ilk 10 yalnızca Yılın Melek Yatırım Ağı 2016 kategorisinde ilk 5 listelendi; Webrazzi Ödülleri 2016 Sonuçları ‘nı blogumdan inceleyebilirsiniz.

Yılın Girişimleri 2016

  • Getir – 2838 oy

Getir, Haftanın 7 Günü 24 Saat evlere anlık hizmet veren girişim Yüzlerce çeşit ürünü, ortalama 10 dakikada, olduğumuz yere getiriyor. Mobil uygulama esaslı çalışan girişim Yılın Girişimleri 2016 listesinde ilk sırada.

  • Sinemia – 2097 oy

Sinemia, Sınırsız Sinema Bileti sloganı ile neredeyse 2 Sinema bileti fiyatına 1 ay boyunca SINIRSIZ Sinema giriş hakkı sunuyor. Tüm Türkiye’deki sinema salonlarında istediğiniz kadar film izleyebilme ayrıcalığı tanıyan girişim WEB ve MOBİL tabanlı kullanılabiliyor. Sinemia Yılın Girişimleri 2016 listesinde ikinci sırada.

  • Armut.com – 1153 oy

Armut.com hemen hemen her ihtiyaç için çözüm sunan profesyoneller ile ihtiyaç sahibi (tüketici) kişileri bir araya getiriyor. Birkaç cümle ile ihtiyacınızı tarif ediyorsunuz ve teklifler geliyor. Hizmet Piş Ağzıma Düş sloganı ile büyüyen girişim Yılın Girişimleri 2016 listesinde üçüncü sırada.

  • iyzico – 884 oy

Hızlı, Kolay, Güvenli ve Ekonomik Sanal POS Hizmeti sunan iyzico girişimcileri bankalarla tek tek uğraşmaktansa tek bir noktadan kolay Sanal Pos hizmeti sunuyor. Her işin bir kolayı bulunur, ödeme kabul etmenin en kolay yolu ise iyzico’dur sloganı ile büyüyen girşim Yılın Girişimleri 2016 listesinde dördüncü sırada.

  • Insider – 699 oy

Uluslararası ve yerel markalara hizmet veren insider bugün genç ve dinamik ekibiyle çözümleriyle fark yaratan, alanında ilk akla gelen şirket olmak için yola çıkan insider Yılın Girişimleri 2016 listesinde beşinci sırada.

  • Mobil Oto Servis (MOSX) – 691 oy

Mobil Oto Servis dilediğiniz yere geliyor, zamanınız ve paranız size kalıyor sloganı ile büyüyen girişim adından da anlaşılacağı üzere sziin belirttiğiniz yerde ve zamanda aracınızın gerekli bakım/onarım işlerini üstleniyor. Hasan ASLANOBA ve Nevzat AYDIN’ın yatırımcıları arasında bulunduğu girişim Yılın Girişimleri 2016 listesinde altıncı sırada.

  • Kolay İK – 592 oy

Kolay İK, İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi Sistemi firmaların İnsan Kaynakları departmanları için önemli bir sorunu çözüm üretiyor. İzinler, eğitimler, bordro, harcamalar, zimmetler, özlük bilgileri ve daha birçok konuda şirket çalışanlarına dair bilgi ve süreçleri rahatça güvenli bir şekilde takip edebilmelerini sağlayan girişim Yılın Girişimleri 2016 listesinde yedinci sırada.

  • Tapu.com – 568 oy

Tapu.Com adından da anlaşılacağı üzere gayrimenkul alış ve satışında alıcı ve satıcının çıkarlarını gözeten aracılık firması olarak nitelendirilen girişim Yılın Girişimleri 2016 listesinde sekizinci sırada.

  • EvdekiBakıcım – 555 oy

Sevdikleriniz için en hızlı ve güvenilir bakım hizmeti sloganı ile büyüyen EvdekiBakıcım girişimi Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz uzman bakıcıyı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyor. EvdekiBakıcım Yılın Girişimleri 2016 listesinde dokuzuncu sırada.

  • Apsiyon – 417 oy

Tek Apsiyon’la Çok İş sloganı ile büyüyen girişim Kat Mülkiyeti Kanununa göre yönetilen site, rezidans, apartman yöneticilerine ve profesyonel yönetim ile inşaat şirketlerine 360 derece hizmet sunan site yönetim programıdır. Apsiyon hızlı büyüyen bir girişim olarak Yılın Girişimleri 2016 listesinde onuncu sırada.

Diğer Girişimcilik kategorisi yazılım için kategoriyi inceleyebilirsiniz.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazılım Sektörüne 200Milyon TL Destek

Yazılım Sektörüne 200Milyon TL Destek. KOSGEB KOBİGEL Programı, KOBİ Gelişim Destek Progra...

BizBizze 2018 Girişimcilik Programı

BizBizze 2018 Girişimcilik Programı. BizBizze...

STARTUP CARNIVAL 2018

STARTUP CARNIVAL 2018. Türkiye’nin en eğlenceli start...

Startup’ını Söyle, Desteği Kap!

Startup’ını Söyle, Desteği Kap! ya da kendi söylemleri ile "...

BU MAKALEYE YORUM YAP