Güne Hükmet

Akıllı Telefon 05 Eylül 2017 - 23:33 268 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
Güne Hükmet

Hemen hepimizin hayatında önemli bir yer edinen Teknolojinin nimeti AKILLI TELEFONLAR, bazen zaman çalıyormuş gibi gözükse de doğru kullanıldığında hayatımızı kolaylaştırıyor. Genel olarak akıllı telefon kullanıcıları ALO ALO mantığında lakin temelde AKILLI ünvanını almasının nedeni hayatımızı kolaylaştırma ve bunu kişiye özel yapması 🙂

Dur bi feysten komşuya bakayım demenin dışında bir çok işlevi olan AKILLI CİHAZLARIMIZ kişisel ve iş yaşantımızı organize edebilmeleri huusunda yetenekliler. Özellikle iPhone kullanıcıları tarafından iş yaşamında aktif kullandıkları gözlemlerim arasında zira ünlü aktör Dwayne Johnson, yoğun programına daha da fazla iş sığdırmak için dünyanın en popüler kişisel asistanı Siri’den yararlanıyor imiş.

iPhone 7 — The Rock x Siri: Güne Hükmet — Apple

İzlediğiniz tabii ki bir reklam filmi ancak anlatılanlar gerçek, Amerika’dan bir hafta sonra TÜRKÇE versiyonu ile yayılanmaya başlayan filme aktörün günlük yoğıun yaşamında SİRİ ile sohbeti dikkat çekiyor.

Siz de The Rock kadar inanılmaz bir gün geçiriyorsanız, her şeyle başa çıkabilmek için daha akıllı bir çözüme ihtiyaç duyabilirsiniz. Neyse ki Siri her zaman yanınızda ve her an yardıma hazır. Siz isteyin, Siri hemen yerine getirsin.

Siri Hakkında detaylı bilgi ve yapabilecekleri için siri nedir adresini inceleyebilirsiniz.

 Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note serisini NOTE 2'den bu yana kullanan bir teknoloji tüketicisi olarak Samsung Galaxy Not...

[ÇEKİLİŞ] iPhone 7 Black 32GB Kazanmak İster Misiniz?

Her yeni Apple Telefon (iPhone) çıktığında,  Amerika'ya Gitsek daha ucuza geliyor diye bir geyik yapılır. İ...

IFA 2016’da Sony Lansmanı ve Sony Xperia XZ Ön İncelemesi

IFA 2016'da Sony Lansmanı ve Sony Xperia XZ Ön İncelemesi https://youtu.be/T0nOfSufIyU IFA 2016'd...

BU MAKALEYE YORUM YAP