Doktor’dan Radyo Programı Yeniden

Hayattan 26 Aralık 2017 - 2:04 113 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
Doktor’dan Radyo Programı Yeniden

Doktor’dan Radyo Programı başlığı geldi, Ceyhun YILMAZ’ın insatagram üzerinden yayınladığı Ürperi’li videoyu izleyince 🙂

Geçmiş yıllarda; Tampon Tampona Aşk hikayesini yıllarca bizlere Best FM aracılığı ile sunan Ceyhun YILMAZ nam-ı diğer DOKTOR, yıllar sonra Radyoya başka bir soluk getirmek adına farklı bir frekansdan sesini bizlere duyurdu; kısa bir zaman sonra radyonun resimlisini dijital dünya aracılığı ile bizlere ulaştırdı.

Çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde milyonları peşinden götüren kişiliğinin yanında radyocu, şair, sunucu, tv programcısı gibi niteliklerinin yanı sıra kendi değimi ile İknatör / Sandırıcı / Şiirbaz olarak tanınmaktadır. Üniversiteler ve birçok kurumda topluma fayda sağlamaya devam eden ünlü radyocu halen SOSYAL MEDYA NASIL KULLANILMAZ başlıklı gösterisini sunmaya devam ediyor.

Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun (2002), Kasım’ın Bıçak Yarası (2004), İkinci El Yalnızlık (2006), Sensiz Harfler (2011), Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen (2011), Yalnızsam Düzelt (2014)  olmak üzere 6 şiir kitabı olan Ceyhun Yılmaz, instagram üzerinde yayınladığı bir gönderi ile “Ceyhun Yılmaz Show Radyo yayınına geri dönüyor” mesajı ile sevenleri ve hayranlarını heyecanlandırdı. İçeriğin yayınlanması ile 36Bin kullanıcı ve 200’den fazla yorum geldi; genel olarak görülen Ceyhun Yılmaz Show Radyo Yayını heyecanla ve istekle bekleniyor.

Doktor’dan Radyo Programı Yeniden

Yakınen ve mümkün oldukça her yayınını dinleyen sıkı bir takipçisi olarak habere bende çok sevindim ve sizlerle de paylaşmak istedim. Bir sandırıcının yahut iknatörün komedi ve eğlence programı ile şiirbaz bir insanın nasıl bir arada olabileceğini merak edenlerin doktoru takip etmelerini tavsiye ederim. Hemen hepimizin Hayat Bilgisi adlı diziden tanıdığı Ceyhun YILMAZ’ın Best Fm‘de ki son yayını halen telefonumda kayıtlıdır, bazen açar dinlerim. Efsane bir yayın olmuştu; diliyorum ki aynı coşku ve heyecanla yepyeni bir dönem gelsin.

Edindiğim bilgiler gösteriyor ki; DOktor yuvaya dönüyor. Çok muhtemelen PrimeTime diye bilinen TAMPON TAMPONA AŞK yeniden Best FM’de olacak 🙂

1 – Ceyhun YILMAZ Doktor mu?

2- Doktor’dan Radyo programcısı olur mu?

3- Bu ikisi bir çelişki mi?

Bu üçünün cevabını arıyorum.

CEYHUN YILMAZ KİMDİR?

5 Ekim 1976 İstanbul doğumludur. İlkokula Bahçelievler Kazım Karabekir Okulu’nda başlamıştır. Bu yıllarda düzenlediği tek kişilik oyunları ile kendini kanıtlamıştır. Okulun mezuniyetinde ise ilk kez sahneye çıkmıştır. Lise eğitimini Yeşilköy 50. Yıl Lisesi’nde görmüştür. Buradan mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Açıköğretime kaydolmuştur. Ancak 2. yılında üniversite eğitimini bırakmıştır.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünya Günü 2018

Dünya Günü 2018.

2017 Biterken

Bundan tam 6 yıl önce 24 Aralık 2011 'de “

Harika Haftasonları Geçirmeniz İçin Yapmanız Gereken 9 Davranış

Harika Haftasonları Geçirmeniz İçin Yapmanız Gereken en önemli 9 Davranışı sizler için listeledim. Kendiniz...

10 Maddede Elon Musk Kimdir?

Son yılların popüler ismi; 

BU MAKALEYE YORUM YAP