#CES2017 LeEco Akıllı Bisiklet

İnternet & Teknoloji 12 Ocak 2017 - 18:18 1500 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
#CES2017 LeEco Akıllı Bisiklet

Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı 2017 fuarında tanıtılan ilginç ürünleri sizler için kaleme almaya çalışıyorum. CES 2017 En iyi İnovasyon Ödülü içeriğinde bahs ettiğim gibi 2017 ve sonrası elde ettiğimiz teknolojinin uygulama zamanı, diğer bir taraftan yeni gelişmeleri izleme zamanı.

LeEco Akıllı Bisiklet İncelemesi

Shift Delete Hakkı ALKAN ‘ın detayları incelediği videoyu izlerseniz ürünün henüz gelişim aşamasında olduğunu görebilirsiniz. Cihaz 4G Teknolojisi ile donatılmış yapısıyla geliştirilebilirliğini arttırıyor. Dahili Batarya ile gelen sistem, araçlarda kullanılan navigasyonun bir nevi daha akıllısı ve Android Tabanlı olması da cabası 🙂

LeEco Akıllı Bisiklet ile dahili hafızasından müzik dinleyebileceğiniz gibi, online müzik dinleme, radyo gibi imkanları bulunuyor. Cihaz bir aracın kilometre sayacı gibi de işlev gösteriyor, aynı zamanda akıllı aydınlatmaya sahip olan LeEco Akıllı Bisiklet navigasyon özelliği de içeriyor. Benim en çok ilgimi çeken özellik ise Walkie Talkie sayesinde bas konuş mantığında işleyen telsiz.

LeEco Akıllı Bisiklet ‘in Çin piyasasından sonra Amerika Pazarında da yer alacağı yakın vadede Avrupa da gözükeceğinin işareti denilebilir, yaklaşık fiyatı 800$ seviyelerinde. Henüz yakın plan da Türkiye Pazarı açıklaması gözükmeyen LeEco Akıllı Bisiklet, ümit ediyorum ki yakın gelecekte ülkemizde de satılacaktır. Yerli üreticiler gerekli atılımları yaparlar ise çok daha hoş olur.Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci. Doktora Öğrencisi. Fizikçi, Bilgisayar Mühendisi, İş Zekası Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanı, Yazar. Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Girişim Mimarı, Kobi KOÇU.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Slaytlar İle Etkili Sunum Hazırlama

Google Slaytlar İle Etkili Sunum Hazırlama! G...

Kodlama Matematik mi Sanat mı?

Code.YapıKredi ile Geleceğin Kültürel Kodları: Kodlama Matematik mi S...

Bitcoin Yapay Zeka Ürünü Olabilir Mi?

Bitcoin Yapay Zeka Ürünü Olabilir Mi? Youtube üzerind...

Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor

Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor. QNB Finansbank...

BU MAKALEYE YORUM YAP