Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 3. Dönem Çağrısı

Girişimcilik 10 Ekim 2017 - 0:51 157 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Booking.com
Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 3. Dönem Çağrısı

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ, GİRİŞİMCİLERİ 3. ÇAĞRI DÖNEMİ BAŞVURULARINA DAVET EDİYOR!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM); yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde girişimcilere, girişimcilik ve inovasyon üzerine her türlü desteği profesyonel hizmet anlayışı ile sunan ve girişimciliğin yaygınlaştırılması için mücadele eden bir sosyal yapı olarak kurulmuştur. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenmektedir.

Kuluçka Merkezi faaliyetleri öncesi 8 hafta sürecek Hızlandırma Kampı’nda girişimcilere ofis, seminer ve toplantı salonları, çalışma alanları, ortak sosyal alanlar, hızlı internet ve etkinlik alanları gibi fiziksel imkânları sunuluyor. BTM Hızlandırma Kampında ayrıca girişimcilere; söyleşiler, yatırımcı buluşmaları, birebir yatırımcı eşleştirmeleri, eğitimler, atölye çalışmaları ve mentörlük hizmetleri veriliyor. Bunların yanı sıra BTM girişimcilerine; iş modeli geliştirme danışmanlık destekleri, fikri ve sınai mülkiyet danışmanlık destekleri, patent başvurusu hazırlama, lisanslama ve eşleştirme hazırlık desteği sunuyor. 3. Çağrı dönemi ile birlikte tüm etkinlikler, söyleşi ve yatırımcı buluşmaları, seminerler, eğitimler ve birebir danışmanlık gibi destekler sürmeye devam edecek.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 3. Dönem Çağrısı

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetlerini, “Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisi”, “İş Geliştirme ve Yenilikçilik Ofisi” ve “Marka ve Patent Ofisi” birimleriyle birlikte yürütmektedir. Ön Kuluçka Merkezi ve Kuluçka Merkezi niteliklerini taşıyan “Bilgiyi Ticarileştirme Atölyesi” ve “Yeni Doğan Şirket Ünitesi” Start-up’lara ihtiyaçları olabilecek her türlü imkânı sunmaktadır. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje desteği ile yürütülmektedir.

81 Meslek komitesi ve 400.000’e yakın üyeden oluşan İstanbul Ticaret Odası paydaşlarından olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, eşsiz İstanbul ve deniz manzarasıyla yaklaşık 7.000 m² alan üzerine kurulmuş olup Eminönü’nde bulunmaktadır.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nin sunduğu imkânlardan faydalanmak için www.btm.istanbul adresinden “Bilgiyi Ticarileştirme Atölyesi” ya da “Yeni Doğan Şirket Ünitesi” başvuru formunu doldurmak yeterli.

Son Başvuru: 22 Ekim 2017
Tel: 0 (212) 522 35 62
Mail: info@btm.istanbul

Çekirdek Sermaye Nedir, Nerelerden, Nasıl Alınır?

ÖNERİLEN İÇERİK; Çekirdek Sermaye Nedir, Nerelerden, Nasıl Alınır?Hasan YILDIZ
hasan@hasanyildiz.com

Hasan YILDIZ, Girişimci ; AIBU Physics, METU CE
İş Zekası Uzmanı, Y. İGU, Genç Girişimci, TOplum Gönüllüsü, Creatif Direktör, Düzenli Tüketici, Kapsül Mimarı, KOBİ Koçu, Bilgi İşçisi az yazar çok konuşur herşeye rağmen Fizikçi!

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıl Hocası Nasıl Seçilir?

Pek çok girişim önünde bir rol model, yol haritası ya da yol gösterici olmadığı için kayboluyor. Kurumsal h...

Girişimler Nasıl Öne Çıkar?

Girişimcilik Dünyası her geçen gün global olarak büyüyor ve apayrı eko-sistemler oluşturuy...

Yatırımcıların Başarı Kriterleri

Amerika gibi ülkelerde 2000'li yılların öncesinde var olan Girişimcilik, Girişimci, Yatırımcı gibi terimler...

Girişimlerde Yatırımın Anahtarı Ekip Çalışması

Bir girişimin yatırım alma unsurları arasında şüphesiz ki iş planının doğru ve abartısız yapılması önem arz...

BU MAKALEYE YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.